دوربین ارزان

دوربین مداربسته ارزان

زمانی که شما تصمیم به نصب دوربین مداربسته میگیرید چند موضوع را بررسی خواهید کرد :

1:انتخاب نوع دوربین ها(انواع دوربین مداربسته)

2:پیدا کردن دوربین مناسب با بوجه خود

زمانی که شما در حال جستجو برای خرید دوربین هستید ممکن است دوربین هایی را پیدا کنید که با دوربین های دیگر اختلاف قیمت زیادی داشته باشند .

دلیل این موضوع چیست؟

به این دوربین ها اصتلاحا No Name گفته میشود.این دوربین ها ساخت کشور چین هستند و از کیفیت پایین و عمر کمتری دارند.

 

کیفیت وضوح تصویر:دوربین های چینی به خاطر نوع لنزی که در آنها استفاده شده کیفت پایینی دارند به خاطر اینکه این لنز ها توانایی تفکیک رنگ بالا را ندارند و رنگها در این دوربین وضوح درستی ندارد.

 

دید در شب:دوربین های چینی در زمان تاریکی یا در طول شب به خاطر کیفیت لامپ های مادون قرمز استفاده شده در این دوربین نمی تواند به خوبی منطقه مورد نظر مارا پوشش بدهد و تصویر خوبی  نمیتواند بگیرد.

 

مشکلات DVR:اجناس چینی مخصوصا دستگاه DVR چینی به خاطر اینکه یک شرکت پشتیبان قوی ندارند در بعضی از قسمتها دچار مشکل هستند یکی از این قسمت ها که خیلی کاربرد دارد بخش انتقال تصویر این دستگاه است و بخش نرم افزار که باید نرم افزار برای نسخه انروید و ios داشته باشد , ولی بیشتر این دستگاه ها یا ندارند یا درست کار نمیکنند.

 

تمام دوربین های چینی شامل موارد بالا نمی باشند بعضی از برند های چینی در بازار وجود دارد که در حال رقابت با برند های برتر دنیا هستند به طور مثال دروبین مداربسته هایک ویژن یکی از این محصولات چینی است که واقعا کیفیت و قیمت مناسبی دارد.

در آخر بخش گارانتی و خدمات پس از فروش این دوربین ها مطرح میشود که بیشتر این دوربین ها گارانتی و خدمات پس از فروش ندارند .

انتخاب با خود شما کمتر هزینه کردن به معنی درست انتخاب کردن نیست

/ 0 نظر / 5 بازدید